Armada Markets Opinie

Armada Markets to jeden z najbardziej popularnych brokerów zagranicznych wybieranych przez polskich inwestorów Forex. Armada Markets jest partnerem LMAX, co w połączeniu z innymi dostawcami płynności pozwala zapewnić bardzo niski spread. Ciekawym rozwiązaniem proponowanym przez Armada Markets jest konkurs na tzw. Tradera Miesiąca. Klient najlepiej zarządzający kapitałem i ryzykiem oraz posiadający najlepszy wynik inwestycyjny otrzymuje nagrodę w postaci 500 USD. Aktualnie broker zmienił profil działań i nie zajmuje się obsługą rachunków klientów detalicznych. Świadczy zaś szerokie usługi biznesowe dla innych brokerów, banków i instytucji finansowych.

Armada Markets - Informacje

 1. Typ brokera: STP/NDD
 2. Kraj pochodzenia: Estonia
 3. Regulacja: broker zarejestrowany przez estońskiego ministra finansów (nr VVT000289, FRA000029)
 4. Waluta depozytowa: USD, GBP, EUR
 5. Wpłata minimalna: 300 USD (rachunek Exchange)
 6. Spread: od 0 pips na rachunku Exchange (dodatkowo prowizja)
 7. Lewar: 1:500
 8. Platformy transakcyjne: MetaTrader 4, platformy na telefony komórkowe

Opinie użytkowników

Czy miałeś dobre doświadczenia z tym brokerem? Czy byłeś zadowolony? Opowiedz nam i innym traderom z całego świata o swoich doświadczeniach i pozostaw swoją opinię. Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Opinie są moderowane. Upewnij się, że treść Twojego komentarza jest właściwa, nie promuje usługi lub produktu (również w formie odnośnika do innej strony), partii politycznych i nie łamie prawa. Komentarze zawierające obraźliwe, wulgarne treści, groźby lub osobiste ataki zostaną usunięte.

1 Opinia
Sortuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 Opinia klienta
 • Miałem kiedyś konto w Armadzie. Wspominam bardzo dobrze- jeden z najlepszych brokerów w tamtych czasach

  Kabacz - 2 grudnia 2016, 14:53