AVA FX Opinie

AVA FX (obecnie AVA Trade) to jeden z najpopularniejszych brokerów Forex w Europie. Nadzorowany jest przez ASIC, irlandzki bank centralny oraz japońskie FFA. AVA FX proponuje swoim klientom bonusy powitalne oraz inne formy promocji. Broker pozwala na scalping ale stosuje ograniczenia w stosowaniu EA (automatów) czy arbitrażu. Polski support: +48 223070354.

Informacje o AVA FX

 1. Typ brokera: DMA
 2. Kraj pochodzenia: Irlandia
 3. Regulacja: ASIC, Bank Centralny Irlandii, FFA (Japonia), Rada ds. Usług Finansowych RPA
 4. Waluta depozytowa: USD, GBP, EUR
 5. Wpłata minimalna: 100 USD
 6. Spread: od 0,7 pips na EUR/USD
 7. Lewar: 1:200
 8. Platformy transakcyjne: MetaTrader 4, AvaTrader, AvaTradeAct

Opinie użytkowników

Czy masz dobre doświadczenia z tym brokerem? Czy jesteś zadowolony? Opowiedz nam i innym traderom z całego świata o swoich doświadczeniach i pozostaw swoją opinię. Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Opinie są moderowane. Upewnij się, że treść Twojego komentarza jest właściwa, nie promuje usługi lub produktu (również w formie odnośnika do innej strony), partii politycznych i nie łamie prawa. Komentarze zawierające obraźliwe, wulgarne treści, groźby lub osobiste ataki zostaną usunięte.

1 Opinia
Sortuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 Opinia klienta
 • Sporo informacji na Waszej stronie już nieaktualne. Współpracuje z AvaTrade Polska od dłuższego czasu, zupełnie inne warunki niż jest to opisane na Waszej stronie. Firma przyjazna traderom,siedziba i biuro w Polsce, można się spotkać z opiekunem, mają szereg bardzo dobrze przygotowanych szkoleń. Mi to odpowiada, polecam.

  Paweł - 24 sierpnia 2017, 09:41