LMAX Opinie

LMAX Exchange jest pierwszym MTF dla transakcji FX. Firma ma swoją siedzibę w Londynie i jest autoryzowana i regulowana przez FCA (Financial Conduct Authority) jako MTF (Multilateral Trading Facility), zgodnie z przepisami II dyrektywy MiFID.

Oferta LMAX

  • Obsługa brokerów, menedżerów finansowych, profesjonalnych inwestorów, korporacje, funduszy oraz banków;
  • LMAX Exchange zapewnia trzy odrębne pule płynności: Professional – brokerzy, korporacje, profesjonalni inwestorzy, Institutional – zaawansowany handel algorytmiczny, InterBank – wyłącznie dla instytucji bankowych;
  • Jednakowe i przejrzyste warunki handlowe dla wszystkich uczestników rynku FX, niezależnie od statusu, czy wielkości zawieranych transakcji;
  • Platformy MT4/MT5;
  • Ponad 70 instrumentów: FX, metale szlachetne, indeksy oraz towary.

Opinie użytkowników

Czy masz dobre doświadczenia z tym brokerem? Czy jesteś zadowolony? Opowiedz nam i innym traderom z całego świata o swoich doświadczeniach i pozostaw swoją opinię. Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Opinie są moderowane. Upewnij się, że treść Twojego komentarza jest właściwa, nie promuje usługi lub produktu (również w formie odnośnika do innej strony), partii politycznych i nie łamie prawa. Komentarze zawierające obraźliwe, wulgarne treści, groźby lub osobiste ataki zostaną usunięte.

1 Opinia
Sortuj
1 Opinia klienta
  • Radzé z daleka omijac lmax.com To oszusci. Mimo ewidentnego wzrostu surowca, odnotowujá mi straty. Dostawcá sygnalu byl niezalezny broker amerykanski z 5-sekundowym interwalem. To oszusci. Platforma prawdopodobnie MM a nie jakies tam wymyslone MTF.

    GEORGEB - 18 lipca 2016, 21:10