Noble Markets Opinie

Dom maklerski Noble Securities SA od ponad 17 lat działa na polskim rynku kapitałowym. Spółka prowadzi działalność maklerską pod kontrolą Komisji Nadzoru Finansowego i w oparciu o zezwolenie z dnia 27 grudnia 1993 roku.

Oferta Noble Markets

  • Handel bez prowizji – od zawieranych transakcji broker nie pobiera żadnych prowizji;
  • Możliwość wyboru wielkość bonusu (5 proc., 10 proc., 15 proc.)
  • Wpłata minimalna 1000 PLN;
  • Platforma Noble Markets MT4 oraz  MT5.

Dodatkowe informacje:

System Noble Markets MT4 oraz MT5 daje dostęp do społeczności, która wymienia się pomysłami odnośnie wielu strategii rynkowych, co jest bez wątpienia rzeczą innowacyjną i ułatwiającą początki w bardzo ciekawym obszarze automatycznego handlu. Dodatkowo widocznie ułatwiają inwestowanie poprzez wiele dostępnych rozszerzeń.

Opinie użytkowników

Czy masz dobre doświadczenia z tym brokerem? Czy jesteś zadowolony? Opowiedz nam i innym traderom z całego świata o swoich doświadczeniach i pozostaw swoją opinię. Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Opinie są moderowane. Upewnij się, że treść Twojego komentarza jest właściwa, nie promuje usługi lub produktu (również w formie odnośnika do innej strony), partii politycznych i nie łamie prawa. Komentarze zawierające obraźliwe, wulgarne treści, groźby lub osobiste ataki zostaną usunięte.

Brak komentarzy
Sortuj
Brak opinii klientów