Tickmill Opinie

Tickmill to broker typu ECN regulowany przez brytyjskie FCA oraz FSA (Seszele). Broker kieruje swoje usługi tradingowe klientom instytucjonalnym i detalicznym z całego świata (poza USA), skupiając się przede wszystkim na rynku Forex, indeksach giełdowych, kontraktach CFD oraz metalach szlachetnych. Misją firmy jest dostarczanie klientom najwyższej jakości usług, przy zachowaniu wąskich spreadów oraz szybkiej realizacji zleceń. Według danych brokera średni wolumen miesięcznych transakcji generowany przez klientów Tickmill oscyluje w okolicach 50 miliardów USD. Broker udostępnia możliwość wpłaty depozytu w PLN.

Oferta Tickmill

 1. Nazwa oficjalna: TMILL UK Limited
 2. Typ brokera: STP/NDD/DMA/ECN
 3. Kraj pochodzenia: Wielka Brytania
 4. Regulacja: FCA, FSA (Seszele)
 5. Waluta depozytowa: USD, EUR, GBP, PLN
 6. Wpłata minimalna: 25 USD
 7. Spread: od 0 pips
 8. Lewar: 1:500
 9. Platformy transakcyjne: MetaTrader 4, WebTrader

Opinie użytkowników

Czy masz dobre doświadczenia z brokerem Tickmill? Czy jesteś zadowolony? Opowiedz nam i innym traderom z całego świata o swoich doświadczeniach i pozostaw swoją opinię. Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Opinie są moderowane. Upewnij się, że treść Twojego komentarza jest właściwa, nie promuje usługi lub produktu (również w formie odnośnika do innej strony), partii politycznych i nie łamie prawa. Komentarze zawierające obraźliwe, wulgarne treści, groźby lub osobiste ataki zostaną usunięte.

1 Opinia
Sortuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 Opinia klienta
 • Jeden z najlepszych brokerów obecnie. Niskie spready, szybkie wpłaty i wypłaty, dobre wsparcie klienta.

  PiotrGDA - 30 sierpnia 2017, 11:31